Z.P.U.H Żerotronik
Piotr Żeromiński
Od połowy lat 90-tych nasza firma
produkuje wysokiej jakości knoty do zniczy
Z.P.U.H. Żerotronik
Piotr Żeromiński
28-400 Włochy, 77A
woj. Świętokrzyskie
tel. 41 357 74 21
fax. 41 357 41 89
kom. 604 271 051
E-mail biuro@zerotronik.pl
Producent knotów do zniczy

Knoty dowolnych rozmiarów do każdego typu świec

Blaszki do knotów

Widząc, że świece nadal odgrywają pewną rolę i są chętnie wykorzystywane nasza firma zdecydowała się na prężną działalność w tej branży i stała się jednym z największych producentów blaszek do knotów oraz samych knotów. Jak już wyżej zostało wspomniane to właśnie kont i blaszka do knota są elementami, które znajdują się w każdej świecy, niezależnie od tego jak ona wygląda i z czego jest wykonana.

Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy się na produkcję tego elementu i dopracowaliśmy go do perfekcji. W przemysłowej produkcji knotów i blaszek korzystamy jedynie z materiałów najwyższej jakości, które zagwarantują, że knot będzie się dobrze sprawował, a jednocześnie będzie bezpieczny. Zastosowanie niewłaściwych włókien czy też wadliwych blaszek mogłoby doprowadzić do nieszczęścia w postaci pożaru, dlatego w naszej produkcji nie dopuszczamy jakichkolwiek oszczędności materiałowych.

Jeśli chodzi o blaszki do knotów, widząc różnorodność produkowanych świec, również ten element zdecydowaliśmy się nieco urozmaicić i obecnie produkujemy go w trzech różnych rozmiarach: 2,5, 3 oraz 3,3. Dzięki temu łatwiej jest dostosować blaszkę i knot do konkretnej świecy.

Produkcja knotów i blaszek jest naszą wielką pasją, do której szczególnie się przykładamy. Każdy wychodzący z naszego zakładu element to efekt zaangażowania i precyzji pracowników, którzy zawsze starają się przygotować dla Państwa produkt perfekcyjny. Zachęcamy więc wszystkich producentów świec do skorzystania z naszej bogatej oferty, która pozwoli Wam stworzyć świece doskonałe.TAGI:
O materiałach | Rodzaje knotów | Produkcja knotów | Blaszki do knotów
tworzenie stron internetowych JELLINEK studio